KONST / Litografier / Färglitografi 12847111
nr 1284 7111
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1962, PT, "från Möja". Motivet: 26x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:49:33
27/10 17:35:03
300 kr
27/10 21:58:32
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson